7 lipca 2022

https://cyberia.com.pl/

blog lifestyle o wiedzy, ogrodzeniach, odzyskiwaniu danych, zdrowiu

Jak mieć idealną randkę

 

Mężczyźni zawsze wyobrażają pierwszą randkę jako tę idealną. Kobiety również chcą przeżyć wyjątkowe i ekscytujące chwile. Jak można to osiągnąć? Pójście na randkę to pierwszy krok do poznania konkretnej osoby. Jeśli nie chcesz skończyć naprawdę źle, powinieneś ją dokładnie zaplanować. Musisz zdecydować się na odpowiedni strój (aby wyglądać reprezentacyjnie), zaplanować wspólne działania i zastanowić się nad tematami, o których możesz porozmawiać.

Jeśli chcesz stworzyć idealną randkę, powinieneś zachowywać się naturalnie, a nie tak, jakbyś czekał na seks. To jedyny sposób, aby cieszyć się towarzystwem swojego partnera. Postępuj zgodnie z przewodnikiem, aby wiedzieć, co zrobić.

Planowanie dat

Okres przygotowawczy jest kluczowy. Musisz znaleźć różne zainteresowania swojej partnerki, aby móc zaplanować odpowiednie działania. Czy macie te same zainteresowania, czy wasze osobowości różnią się od siebie? Wzajemna radość powinna być celem podczas planowania. Jeśli twoja kobieta nie znosi zatłoczonych miejsc, nie zabieraj jej do klubów nocnych. Jeśli jest wegetarianką, nie zabieraj jej do najbliższego steakhouse. Upewnij się, że wszystko zaplanujesz w najdrobniejszych szczegółach. Skontaktuj się z nią z wyprzedzeniem, około 3-5 dni przed dniem randkowym. To jeden ze sposobów na pokazanie, że zależy Ci na jej życiu towarzyskim i dalszych planach.

Czynniki do rozważenia

Planując idealną randkę, należy wziąć pod uwagę różne rzeczy. Niektóre z nich to przystępność cenowa, pogoda i czas. Nie ma potrzeby wydawania dużych pieniędzy na pierwszą randkę, ponieważ w Twojej okolicy jest wiele darmowych lub tanich miejsc. Wybierając się na wycieczkę, należy również wziąć pod uwagę pogodę i oczywiście – godzinę. Chcesz zabrać swoją dziewczynę na piknik? A może obiad?

Sprawdź różne opcje

Sprawdź lokalną gazetę i sprawdź, czy są jakieś nadchodzące wystawy, spektakle, filmy, wydarzenia lub nowo otwarte restauracje. Możesz także sprawdzić strony internetowe, które oferują świetne pomysły na pierwsze randki. Istnieje wiele zasobów internetowych, z których możesz skorzystać. Dzięki nim możesz określić idealną aktywność dla siebie i swojej partnerki. Znaleźć konkretne zajęcia w mieście, wspaniałe jedzenie i wiele innych. Możesz również zapytać znajomych, czy mają jakieś rekomendacje na pierwsze randki. Upewnij się, że ufasz swoim skłonnościom i instynktom. Najlepiej byłoby odebrać swoją kobietę samochodem, ale możesz też umówić się na miejsce spotkania.

Swoboda i luz

Wybór stroju jest bardzo ważny. Musisz starać się wyglądać jak najlepiej i czuć się komfortowo. Nie noś niewygodnego stroju tylko po to, by ją zadowolić. Higiena osobista i dobra pielęgnacja są niezbędne. Przed pójściem na randkę należy wziąć kąpiel, umyć zęby, ogolić się, uczesać i nie zapomnieć o umyciu paznokci. Jeśli wybierasz się na piknik lub wycieczkę przyrodniczą, nie możesz nosić wysokich obcasów ani formalnych butów. Nie noś ubrań, które sprawiają, że czujesz się niezręcznie i sztywno.

Prowadzenie rozmowy.

Pomyśl, o czym będziesz rozmawiał. Nie mów o kontrowersyjnych tematach i nigdy nie rozmawiaj o swoich przeszłych związkach. Kiedy twoja dziewczyna odpowie na pytania, słuchaj uważnie. Jeśli twoja randka zadaje pytania, spróbuj odpowiedzieć na nie szczerze i nigdy nie przesadzaj. Rozmowa powinna być lekka i przyjemna. Nie jest również dobrym pomysłem rozmawianie o inwazyjnych lub osobistych tematach, takich jak dochód, historia seksualna.

Właściwa etykieta

Odpowiednie maniery przy stole to konieczność. Nie bekaj ani nie mów, gdy masz pełne usta. Nawet jeśli jesteś trochę zdenerwowany, powinieneś ograniczyć spożycie alkoholu. Jeśli chcesz skorzystać z telefonu komórkowego, najpierw przeproś. Jeśli poprosiłeś o randkę, powinieneś wziąć na siebie wszystkie wydatki (niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą).

Nigdy nie próbuj fizycznej intymności.

Jeśli świetnie się bawiliście razem, możecie umówić się na kolejną randkę. Możesz dzwonić lub wysłać e-mail. Gdy nie ma odpowiedzi po 2 lub 3 próbach, zrezygnuj, ale jeśli twoja randka odpowie natychmiast – wygrałeś!

Artykuł opracowany przez https://tinyurl.com/keu2kxw4