7 lipca 2022

https://cyberia.com.pl/

blog lifestyle o wiedzy, ogrodzeniach, odzyskiwaniu danych, zdrowiu

Folia ochronna PPF jako świetne zabezpieczenie lakieru samochodu

 

Lakier jest pierwszą rzeczą, na którą zwracają uwagę przechodnie oraz potencjalni nabywcy Twojego pojazdu. Także dla wielu fanów czterech kółek jego walory estetyczne są niezwykle ważne. Być może wybrany w wyniku długich rozmyślań, a może wybrany jak za pstryknięciem palca – nieskazitelnie gładki lakier połyskujący w słońcu milionami drobin sproszkowanego aluminium z pewnością jest widokiem cieszącym oko, dlatego warto zadbać o to, aby móc oglądać go w perfekcyjnym stanie jak najdłużej. Czy jest to możliwe? Oczywiście, doskonałym rozwiązaniem jest folia ochronna PPF, która nie tylko chroni lakier przed usterkami mechanicznymi, ale także dodatkowo podkreśla jego walory przez nadanie mu dodatkowej głębi i połysku. Oklejanie samochodów folią PPF jest jedną ze specjalności salonu detailingowego CAR-:LAB z Katowic. Doświadczeni specjaliści zadbają o to, aby zabezpieczenie lakieru samochodu w postaci ultra-trwałej folii zostało wykonane na najwyższym poziomie.

 

Folia ochronna PPF – co to jest? Jakie ma właściwości?

 

Zabezpieczenie lakieru samochodu może być przeprowadzane za pomocą różnych metod takich jak chociażby nałożenia na lakier powłoki ceramicznej lub pokrycie specjalną bezbarwną folią znaną  dokładniej pod nazwą folia ochronna PPF. Co oznacza PPF? Otóż jest to skrót z języka angielskiego pochodzący od słów Paint Protection Film, czyli Powłoka Chroniąca Lakier/Farbę. Folia PPF marki Flexishield stosowana w CAR-LAB to nic innego, jak właśnie silikonowa folia nakładana szczelnie na lakier samochodu przy użyciu odpowiednich, bezpiecznych dla niego chemikaliów oraz narzędzi, które gwarantują dokładne przyleganie bez względu na łuki i zagłębienia w karoserii. Zabezpieczenie lakieru samochodu folią Flexishield gwarantuje spokój duch na lata – dosłownie, gdyż folia ta jest objęta dziesięcioletnią gwarancją.

 

Zabezpieczenie lakieru samochodu folią Flexishield – jakie są zalety?

 

Używana przez specjalistów z CAR-LAB folia Flexishield oferuje doskonałą jakość – wyróżnia ją wiele cech nie do przecenienia. Pierwszą z nich jest samoregeneracja – prawie jak żywy organizm folia samoistnie odzyskuje świetną kondycję nie wymagając przy tym żadnych szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych, bowiem wystarczą jedynie promienie słoneczne i ciepła wodą, które pozwalają na zasklepienie mikrorysek powstających na jej powierzchni w wyniku użytkowania pojazdu. Drugą z niezaprzeczalnych zalet jest to, iż jest ona perfekcyjnie przezroczysta i w gruncie rzeczy niezauważalna, o czym można przekonać się samemu oglądając przykłady realizacji na stronie studia car detailingowego CAR-LAB. Kolejną z zalet folii PPF jest to, iż daje ona rzeczywistą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak rysy czy odpryski lakieru – dodatkowo możliwym jest bezpieczne i niepozostawiające żadnych śladów usunięcie folii.  

 

Oklejanie samochodów folią PPF w CAR-LAB

 

Flexishield to folia ochronna PPF stosowana w CAR-LAB – wyróżnia się ona nie tylko doskonałą jakością czy idealną przezroczystością. Jej unikalną cechą jest zdolność do regeneracji pod wpływem ciepłej wody czy światła słonecznego – wszelkie drobne zarysowania znikają samoistnie, a oprócz standardowego mycia folia nie wymaga żadnej szczególnej pielęgnacji. Jej wytrzymałość potwierdzona jest dziesięcioletnią gwarancją, która jest dowodem na to jak solidne jest to zabezpieczenie lakieru samochodu. Car-Lab to studio detailingowe z Katowic zatrudniające specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dla których oklejanie samochodów folią PPF to chleb powszedni. Dowodem tego są przykłady realizacji dostępne pod adresem: https://car-lab.pl/uslugi/zabezpieczenie-folia-ppf/